Bezorging

Uw order kunt u bij ons afhalen, maar wij hebben ook mogelijkheden om bij u thuis af te leveren met onze vrachtwagen of bestelbus. In principe worden de goederen naast de wagen gelost.

De meeste goederen op onze site zijn voorradig, dus vaak kunnen wij met 1 tot 3 werkdagen (na betaling) leveren, van maandag tot en met vrijdag. Mochten artikelen onverhoopt niet voorradig zijn, dan zoeken wij met u naar een alternatief of oplossing. Uiteraard heeft u dan het recht de overeenkomst te ontbinden. Wij geven u aan het einde van de werkdag ervoor per email het dagdeel door waarop de chauffeur zal arriveren. Indien u niet thuis blijkt te zijn nemen wij telefonisch contact met u op. 

Bezorgkosten voor leveringen in Nederland (uitgezonderd Waddeneilanden) zijn:

  • tot 25 km vanaf ons adres  € 35,-
  • vanaf 25 km   € 135,-
  • artikelen die per bode kunnen worden verzonden € 7,95 per pakket.

Wanneer u het bestelproces afrondt ziet u automatisch de verzendkosten.

 

Terug naar boven

 

Installatie

Wij werken nauw samen met een aantal hoveniers die u graag helpen bij uw tuinaanleg. Onderstaand treft u op alfabetische volgorde deze door ons geselecteerde hoveniers aan. Zij bieden u ook het benodigde tuinhout aan en zorgen ervoor dat het in uw tuin terecht komt. U krijgt dan 1 offerte met alle materialen en arbeid, dat is wel zo makkelijk! In onze showtuin bent u van harte welkom om ideëen op te doen.

Allround Hoveniers www.allroundhoveniers.nl Den Haag
Allure Tuinen www.alluretuinen.nl Den Haag
Ed Bol Tuinen www.edboltuinen.nl Leidschendam
Bouman Hoveniers www.boumanhoveniers.nl Bleiswijk / Delft
Hoveniersbedrijf Martin Duut

www.hoveniersbedrijfmartinduut.nl

Voorburg
Elbe Groenservice www.elbegroen.nl Voorschoten
Hoveniersbedrijf Gijs van Hedel www.gijsvanhedel.nl Zoetermeer
Heijbers en Verkleij Hoveniers www.heijbersverkleij.nl Honselersdijk

Heijboer Tuinhout www.heijboertuinhout.nl Moerkapelle
Hoveniersbedrijf Koen Huisman www.koenhuisman.nl Delft
Hoveniersbedrijf J.T.A. van Marwijk bv www.hoveniersbedrijfvanmarwijk.nl Leidschendam
Hoveniersbedrijf Louis van der Meijden

www.louisvdmeijden.nl

Delfgauw
Nederhof Hoveniers www.nederhofhoveniers.nl Den Haag
Hoveniersbedrijf Neeleman www.hoveniersbedrijf-neeleman.nl Capelle aan den IJssel
  Marc Nicolai 06-13494248 Zoetermeer
Hoveniersbedrijf Oltmans b.v. www.oltmanshoveniers.nl Rijswijk
       
Postmus Sierbestrating www.postmus-sierbestrating.nl Katwijk
Puur Groen www.puurgroenhoveniers.nl Delft
R-Tuinen www.r-tuinen.nl Den Haag
Roep Hoveniers www.roephoveniers.nl Zoeterwoude
Spruit en Van der Velde Hoveniers www.tuinzonderzorgen.nl Zoetermeer
Tuinmaat www.tuinmaat.nl Boskoop
Visser Albert www.alberttuinen.nl Zoetermeer
Lex van Wijk Hoveniers www.lexvanwijkhoveniers.nl Zoetermeer

 

Terug naar boven

 

 

© 2016 Van Dorp Hout  -  Algemene voorwaarden  -  Privacy policy  -  Disclaimer  -  Webdesign: G2O