Plaatsing

"Wij hebben hout en onze klanten maken daar iets van"

Van Dorp Hout plaatst niet. Onderstaand treft u op alfabetische volgorde een aantal nauwkeurig geselecteerde hoveniers aan. Deze hoveniers beschikken over de juiste kennis en vakmanschap om uw droomtuin te realiseren. Zowel voor een gehele tuin als voor alleen een schutting of vlonder kunt u hen benaderen. Zij kunnen voor u een aanbod maken van het totaal en verzorgen vervolgens ook de levering van de houtproducten.

Project afgerond? Deel het op social media met @vandorphout en #EchteVakman

Allure Tuinen www.alluretuinen.nl 070-3691336 Den Haag
Ed Bol Tuinen www.edboltuinen.nl 070-3691336 Leidschendam
Boudewijn Hoverniers www.boudewijnhoveniers.nl 070-6820766 Hendrik Ido Ambacht
Bouman Hoveniers www.boumanhoveniers.nl 06-19951802 Bleiswijk / Delft
Van der Drift Hoveniers www.vanderdrift.nl 0174-270747 Wateringen
Ellen Tuinen&Styling www.overkappingen-bouwen.nl 06-20457091 Den Haag
Hoveniersbedrijf Ricardo Gerlofsma www.ricardogerlofsma.nl 06-18441103 Vlaardingen
Hoveniersbedrijf Gijs van Hedel www.gijsvanhedel.nl 079-3160285 Zoetermeer
Heijbers en Verkleij Hoveniers www.heijbersverkleij.nl 06-18351885 Honselersdijk
Heijboer Tuinhout www.heijboertuinhout.nl 06-41504210 Moerkapelle
Kievit Hoveniers www.kievithoveniers.nl 06-42555769 Capelle ad IJssel
Hoveniersbedrijf Koen Huisman www.koenhuisman.nl 06-46026056 Delft
De Knegt Hoveniers www.deknegthoveniers.nl 06-21868166 Waddinxveen
Hoveniersbedrijf J.T.A. van Marwijk bv www.hoveniersbedrijfvanmarwijk.nl 070-3202686 Leidschendam
Nederhof Hoveniers www.nederhofhoveniers.nl 070-3200834 Den Haag
Hoveniersbedrijf Neeleman www.hoveniersbedrijf-neeleman.nl 06-13597444 Capelle aan den IJssel
Marc Nicolai 06-13494248 Zoetermeer
Hoveniersbedrijf Oltmans b.v. www.oltmanshoveniers.nl 070-3908467 Rijswijk
Puur Groen www.puurgroenhoveniers.nl 06-30731321 Delft
R-Tuinen www.r-tuinen.nl 06-55721141 Den Haag
Reijm Tuinaanleg www.reijm-tuinaanleg.nl 06-14545950 Nieuwerkerk aan den IJssel
Roep Hoveniers www.roephoveniers.nl 06-43433352
Spruit en Van der Velde Hoveniers www.tuinzonderzorgen.nl 079-3163663 Zoetermeer
Visser Tuinservice www.vissertuinservice.nl 078-2600006 Dordrecht
Lex van Wijk Hoveniers www.lexvanwijkhoveniers.nl 079-3310140 Zoetermeer

Ontvang ons laatste nieuws en aanbiedingen

U kunt op elk gewenst moment weer uitschrijven. Hiervoor kunt u de contactgegevens gebruiken uit de algemene voorwaarden.

Heeft u een vraag?

Wij helpen u graag. Neem contact op met een van onze specialisten voor een passend advies.

  Vraag naar onze FSC® of PEFC gecertificeerde producten.

© 2020 Van Dorp Hout - Algemene voorwaarden - Privacy policy - Disclaimer - Webdesign: G2O: Reclamebureau Utrecht - Realisatie T100