Over ons

Wij zijn gespecialiseerd als houtleverancier aan particulieren, hoveniers en aan de grond-, weg- en waterbouwsector. We zijn sterk in advies en maatwerk en kunnen snel leveren. Onze missie is de verkoop van hout voor buitentoepassingen en aanverwante artikelen met respect voor mens en natuur. Om dit te verwezenlijken willen wij onze klanten helpen bij het realiseren van duurzame oplossingen in hout.

Henk-Arie Schra

Directeur

Schra@vandorphout.nl

Bart Boon

Verkoop en advies

Boon@vandorphout.nl

Timon van Dam

Verkoop en advies

VanDam@vandorphout.nl

Wim van Dusschoten

Verkoop en advies

Dusschoten@vandorphout.nl

Jeroen Eerland

Vertegenwoordiger

Eerland@vandorphout.nl

Jesse van Gemeren

Verkoop en advies

Gemeren@vandorphout.nl

Jouk Schra

Verkoop en advies

JJschra@vandorphout.nl

Ontvang ons laatste nieuws en aanbiedingen

U kunt op elk gewenst moment weer uitschrijven. Hiervoor kunt u de contactgegevens gebruiken uit de algemene voorwaarden.

Heeft u een vraag?

Wij helpen u graag. Neem contact op met een van onze specialisten voor een passend advies.

 

© 2019 Van Dorp Hout - Algemene voorwaarden - Privacy policy - Disclaimer - Design G2O - Realisatie T100