De zondag zien wij als dag voor rust en bezinning. Ons team heeft deze dag vrij, waardoor u wij niet van dienst kunnen zijn. Vanaf morgen staan wij weer klaar om al uw vragen te beantwoorden.
Wij wensen u een fijne zondag en graag tot ziens.
Met vriendelijke groet,
Team Van Dorp Hout
Gewijzigde openingstijden in de kerstvakantie
Beste bezoeker,
In de kerstvakantie hanteren we aangepaste openingstijden:
Maandag 23 December 2024: Geopend van 8:30 tot 17:00
Dinsdag 24 December 2024: Geopend van 8:30 tot 17:00
Woensdag 25 December 2024: Eerste kerstdag gesloten
Donderdag 26 December 2024: Tweede kerstdag gesloten
Vrijdag 27 December 2024: Geopend van 8:30 tot 17:00
Zaterdag 28 December 2024: Gesloten
Maandag 30 December 2024: Gesloten
Dinsdag 31 December 2024: Oudjaarsdag gesloten
Woensdag 1 Januari 2025: Gesloten
Vanaf Donderdag 2 Januari 2025 zijn we weer geopend volgens onze gewone openingstijden.
We bedanken u voor het vertrouwen dat u in ons stelde en wensen u gezegende kerstdagen en een goede jaarwisseling.
EPDM Rubber Seal: flexibele afdichtkit voor waterdichte daktrimmen, naden en aansluitingen
Op voorraad
Productdetails
Materiaal
Anders
Materiaalgroep
Anders
Artikelcategorie
EPDM dakbedekking
SKU
800019
Afhalen? Kom gerust langs
Bezorgen in heel Nederland
Vanaf €1000 gratis verzenden in de Randstad
Selecteer afmetingen
Selecteer de gewenste afmetingen
Prijs per stuk
Voorraad
Aantal
EPDM Rubber Seal 310 ml (tbv 7-8 m1)
Prijs:
€ 22,00
Voorraad: 100+
Productomschrijving
EPDM Rubber Seal is een hoogwaardige afdichtkit voor het betrouwbaar dichten en afwerken van naden, kieren en aansluitingen. De kit vormt een elastische, waterdichte afdichting die kleine bewegingen in de ondergrond goed kan opvangen. Daardoor is het een praktische oplossing voor zowel nieuw werk als reparaties, binnen en buiten.
Deze rubber seal wordt veel gebruikt bij daktrimmen: voor het afdichten van aansluitingen, overlapnaden en bevestigingspunten, zodat je trimwerk strak afwerkt en waterinslag voorkomt. Daarnaast hecht de kit goed op veel gangbare ondergronden en is hij ook geschikt rondom dak- en geveldetails, goten, doorvoeren en andere kritische aansluitpunten waar je een duurzame, flexibele afdichting nodig hebt. Je werkt netjes en gecontroleerd, en na uitharding blijft de afdichting veerkrachtig.
Zoek je een EPDM kit of rubber afdichtkit voor daktrimmen en dakdetails? Dan is EPDM Rubber Seal een betrouwbare keuze voor een langdurig waterdicht resultaat.