Plaatsing

"Wij hebben hout en onze klanten maken daar iets van"

Van Dorp Hout plaatst niet. Onderstaand treft u op alfabetische volgorde een aantal nauwkeurig geselecteerde hoveniers aan. Deze hoveniers beschikken over de juiste kennis en vakmanschap om uw droomtuin te realiseren. Zowel voor een gehele tuin als voor alleen een schutting of vlonder kunt u hen benaderen. Zij kunnen voor u een aanbod maken van het totaal en verzorgen vervolgens ook de levering van de houtproducten.

Project afgerond? Deel het op social media met @vandorphout en #EchteVakman

Antwan Tuinprojecten

www.antwan.nl

010-5011150 Rhoon (Rotterdam), Naaldwijk

Ed Bol Tuinen

www.edboltuinen.nl

070-3691336 Leidschendam
Van der Drift Hoveniers

www.vanderdrift.nl

0174-270747 Wateringen
Ellen Tuinen&Styling

www.overkappingen-bouwen.nl 

06-20457091 Den Haag
Van der Glas Hoveniers www.vanderglashoveniers.nl 078-616 40 13 Dordrecht
Hoveniersbedrijf Ricardo Gerlofsma www.ricardogerlofsma.nl 06-18441103 Vlaardingen
Van der Haar Hoveniers www.vanderhaarhoveniers.nl 015-3105488 Pijnacker
Hoveniersbedrijf Gijs van Hedel www.gijsvanhedel.nl 079-3160285 Zoetermeer
Heijbers en Verkleij Hoveniers www.heijbersverkleij.nl 06-18351885 Honselersdijk
Heijboer Tuinhout www.heijboertuinhout.nl 06-41504210 Moerkapelle
Kievit Hoveniers www.kievithoveniers.nl 06-42555769 Capelle ad IJssel
Hoveniersbedrijf Koen Huisman www.koenhuisman.nl 06-46026056 Delft
De Knegt Hoveniers www.deknegthoveniers.nl 06-21868166 Waddinxveen
Hoveniersbedrijf J.T.A. van Marwijk bv www.hoveniersbedrijfvanmarwijk.nl 070-3202686 Leidschendam
Nederhof Hoveniers www.nederhofhoveniers.nl 070-3200834 Den Haag
Hoveniersbedrijf Neeleman www.hoveniersbedrijf-neeleman.nl 06-13597444 Capelle aan den IJssel
Marc Nicolai   06-13494248 Zoetermeer
Hoveniersbedrijf Oltmans b.v. www.oltmanshoveniers.nl 070-3908467 Rijswijk
Puur Groen www.puurgroenhoveniers.nl 06-30731321 Delft
R-Tuinen www.r-tuinen.nl 06-55721141 Den Haag
Reijm Tuinaanleg www.reijm-tuinaanleg.nl 06-14545950 Nieuwerkerk aan den IJssel
ROALD Tuindesign www.roaldtuindesign.nl 079-2035020 Moerkapelle
Roep Hoveniers www.roephoveniers.nl 06-43433352 Zoeterwoude
Spruit en Van der Velde Hoveniers

www.tuinzonderzorgen.nl

079-3163663 Zoetermeer
J. van Stijn Tuinverzorging

www.jvanstijn.nl

06-40860479 Berkel en Rodenrijs
Visser Tuinservice

www.vissertuinservice.nl

078-2600006

Dordrecht

K Vurens

www.kvurens.nl

0172-578382

Boskoop

Lex van Wijk Hoveniers www.lexvanwijkhoveniers.nl 079-3310140

Zoetermeer

 

Search engine powered by ElasticSuite
loader
Bezig met laden...